H RPG PAREA
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

H RPG PAREA

Mia parea pou prospathei na perasei dimiourgika ton elaxisto eleythero xrono tis.
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ειπα να εγκαινιασω

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alodar




Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2009

Ειπα να εγκαινιασω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ειπα να εγκαινιασω   Ειπα να εγκαινιασω Icon_minitimeΤετ Οκτ 21, 2009 8:19 am

Τιποτα βασικα.....

Απλα να πω οτι:

1) The Guild (Πολυ αστειο για οσους ξερουν απο WoW)

2) Paksenarrion Τριλογια της Elizabeth Moon (επιτελους βρηκα καποιους να το πασαρω να το εκτιμησουν cheers )

3) Order 66 podcast (Μια καταπληκτικη πηγη γελιου και πληροφοριας στο SWSE (Star Wars Saga Edition) ψαξτε το στο iTunes)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsita




Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2009

Ειπα να εγκαινιασω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειπα να εγκαινιασω   Ειπα να εγκαινιασω Icon_minitimeΤετ Οκτ 21, 2009 3:12 pm

xarh mas epri3es me ta podcast! edw den prolabenoume na paizoume dota 8a akoume podcasts?
vre oust! oso gia to the guild kalo htan oso eida kapia stigmh 8a to psa3w . To paxenarion 8a to diabasw kai egw otan teliwsoun oi upolipoi...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Socrates
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2009

Ειπα να εγκαινιασω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειπα να εγκαινιασω   Ειπα να εγκαινιασω Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23, 2009 3:00 pm

Μην τον αποπαιρνεις ρε τον ανθρωπο! Ισως σε δικαιολογησει λογω της σχετικης απειριας σου για τη συμπεριφορα απεναντι στον ΝτιΕμ (θυμισου:DM!), αλλα δεν ξερω για ποσο ακομα θα μπορει να το κανει...

Μην ξεχνας και τη μικρη σκια που μπορει να αρχισει ζγα ζγα να μεγαλωνε!... affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DukePelias




Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2009

Ειπα να εγκαινιασω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειπα να εγκαινιασω   Ειπα να εγκαινιασω Icon_minitimeΔευ Οκτ 26, 2009 7:42 pm

... Οντος... ειναι πίκρα να τύχει να κρατάς ομπρέλα όταν θα βρέξει XP...

( Laughing Laughing πλάκα να κάνουμε Laughing . )

Πές τα Tsita ! Laughing Εγώ δεν εχω πραλάβει ακόμα να καταλάβω τί ειναι τα botcasts... Μου θυμίζουν τα bloodcats του Jaged Allience (γεροί αντίπαλοι εάν δεν εχεις shotgan με hollow point φυσίγγια)

Πάντος ειναι καλό να ξέρω οτι όταν θα πάρω σύνταξη, θα υπάρχει κάτι σε κάποιο παλειό αγαπημένο forum που θα αξίζει τον κόπο να το ψάξω για να περάσω ευχάριστα τις λίγες ώρες που θα κανουμε διάλεια απο το RPG...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ειπα να εγκαινιασω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H RPG PAREA :: Σειρες, Anime, ΒΙΒΛΙΑ, Podcasts, Comic, ....-
Μετάβαση σε: